To tady ještě nebylo – Young Life camp v Chorvatsku!

Všechno co jste již prožili s YL v Čechách, můžete zažít poprvé také v Chorvatsku – nejlepší týden léta na campu u moře. Čekají vás celotáborové hry, workshopy, angličtina, kreativní programy, sporty, outdoor, vodní aktivity, slunce, pláž a spousta nečekaných překvapení. Večery budou patřit Young Life klubům plných hudby, scének, her, zábavy i zamyšlení nad nad životem z křesťanského pohledu a následnou diskuzí. Znovu nebude chybět tým Američanů, kteří povedou workshopy a další aktivity.

Camp se bude konat v nádherném prostředí na ostrově Mali Lošinj. Ubytování bude zajištěno ve stanech s matracemi. Nebude chybět výborná středomořská kuchyně s naším vlastním kuchařem.

Cena je 9550,- Kč – ALE POZOR ! – akční cena pro prvních 100 přihlášených je pouze 6550,- Kč – zahrnuje dopravu autobusem a trajektem, ubytování, stravu, program, materiálové vybavení na workshopy a super campové tričko!

POZNÁMKA: Přihlášení je vzhledem k téměř zaplněné kapacitě možné už jen emailem na marek@younglife.cz.

Přihláška je platná se zaplacením nevratné zálohy 1000,- Kč. Číslo účtu: 300590663/0300, KS—308, VS pro pražskou oblast je 01+datum narození (Př: 0106121991).