Baner

Proč Outdoor a Sport?

V této oblasti máme skvělou a nadšenou skupinu lidí, kteří mají rádi v těle adrenalin. Pod vedením zkušených a kvalifikovaných Young Life vedoucích vytváříme atraktivní zázemí pro milovníky sportu a přírody. Děláme pravidelnou výuku na školách jako třeba spinning, workout-cardio či cvičení v posilovně. Mimo naše školní pravidelné programy patří běh, plavání, cyklistika nebo lezecká stěna. Společně budujeme tým, který Young Life výborně reprezentuje v nejrůznějších závodech.
Protože také máme velmi rádi přírodu, podnikáme (i více denní) výlety do hor, kde učíme studenty skautským dovednostem. Díky všem těmto aktivitám věříme, že pomáháme studentům v seberealizaci a sebeuvědomění, což je velmi důležité pro jejich rozvoj.

Kdy?

– každý čtvrtek od 17 hod
– pokud se v hale zrovna hraje nějaký důležitý volejbalový nebo florbalový zápas tak vymýšlíme náhradní program (frisbee, bazén, čajovna,…)

Kde?

– sportovní hala Sareza, Hrušovská ul. 15/2953, Ostrava – Přívoz v zimě
– venkovní lezecká stěna ve Vítkovicích, Sad Jožky Jabůrkové.

Co?

– super dobrodružství na největší ostravské horolezecké stěně pod zkušeným vedením. Na výběr několik desítek cest od úplně jednoduchých pro začátečníky po těžké převislé stěny. Pohodička na pohodlných bouldermatkách, pokec, hecování o to, kdo vyleze až ke krápníku, naučení se horolezeckých základů včetně jištění, prostě kamarádská pohoda a adrenalin na laně.

Za kolik?

– 60 kč za stěnu + boulder na neomezeně dlouho v hale Sareza (většinou lezeme 2 hodiny)
– zdarma na venkovní stěně ve Vítkovicích

Co s sebou?

– Všechno vybavení na lezení máme naše (sedáky, lezečky, karabiny), takže potřebujete pouze pohodlné oblečení, ve kterém se dobře hýbe.
Těším se na vás, Macek.
tel. 776 04 04 96

blog_opt_3

Kdy?

– každé úterý od 18:15 hod

Kde?

– SŠ prof. Zdeňka Matějčka
– 17.listopadu 1123

Co?

-skvělá možnost jak se pobavit s přáteli. Na bazénu lze využít kondičního i rekreačního plavání, masážních trysek a bublinek. Bazén je po velké rekonstrukci a tudíž je to velmi příjemně strávený čas.

Za kolik?

-60,-Kč za vstup + 50,-Kč vratná záloha za skříňku

Co s sebou?

-plavky, ručník, sprchový gel, (plavecké brýle)

blog_opt_3

Kdy?

– každé pondělí od 16:30 hod.

Kde?

– Gymnázium Olgy Havlové
– Marie Majerové 1691
– 708 00 Ostrava-Poruba

Co?

-ve spolupráci s GY Olgy Havlové vedeme spinning a cardio cvičení přímo na škole v dobře vybavené cvičební místnosti. Za doprovodu zkušených trenérů a muziky můžete strávit intenzivní a skvělý čas.

Za kolik?

-zdarma pro studenty gymnázia OH

Co s sebou?

-sportovní oblečení a obuv, ručník a pití

Těším se na vás. Marek
info: 737 414 874

blog_opt_3

Kdy?

– každý čtvrtek od 18:15 hod

Kde?

– sraz na Vozovně v Porubě u trafiky

Co?

-běh je jeden z nejpřirozenějších pohybů člověka. Společné běhání s YL je pro naprosto každého studenta. Běhají s námi začátečníci, pokročilí, ale i závodní běžci. Také často střídáme běžecké povrchy a trasy. Během si užijeme hodně zábavy a společných rozhovorů.

Za kolik?

-zdarma

Co s sebou?

-sportovní oblečení a obuv

Těším se na vás. Marek
info: 737 414 874

blog_opt_3

Young Life logo

Baner