Čeká tě nabitý program Young Life příměstského kempu v Praze na Pankráci. Výuka začíná v 9:00, škola bude pro děti otevřená od 8:30. Program končí každý den v 17:30.

Můžeš se těšit na hodiny zábavné konverzační angličtiny s rodilými mluvčími z Kalifornie, tvořivé dílny, sportovní workshopy (softball, frisbee, americký fotbal, volejbal), celotáborové hry a spoustu dalších aktivit se skvělou partou mladých vedoucích z Young Life Praha. Na kempu nebude chybět ani klubové odpoledne plné hudby, scének a her spojené se zamyšlením nad životem z křesťanské perspektivy.

Na základě menšího testu úrovně angličtiny tě zařadíme do výukové skupiny, která ti bude nejlépe vyhovovat. Test bude k dispozici online zhruba v polovině června.

Pro přihlášené do 1. 5. je cena za camp pouze 2.300 Kč. Pro ty, kdo se přihlásí později, platí plná cena 2.700 Kč. Poplatek zahrnuje materiálové vybavení pro výuku angličtiny, oběd, dvě svačiny, celodenní pitný režim, workshopy, sladké odměny, a skvělé kempové tričko.

Online přihláška je platná až po zaplacení nevratné zálohy 500 Kč.
Číslo účtu: 2000629596/2010, VS: 19+datum narození (19DDMMRRRR).

⇒ Online přihláška ⇐

Čeká tě nejlepší týden léta, stačí se už jen přihlásit!

Pozn.: Pokud budete chtít vystavit fakturu nebo využít například příspěvku od zaměstnavatele, neváhejte nás kontaktovat:

Martin Polok
E-mail : mpolok@younglife.org
Tel. +420 776 683 530