Červen 2017

19.6. Grilovačka ke konci školního roku

Co takhle uzavřít všecko to školní grilování nějakou opravdickou grilovačkou ve Stromovce? Takže, sraz bude v pondělí 19.6. v 18:30 u tramvajové smyčky „Výstaviště“. Pokud byste se měli opozdit, volejte, prosím, na tel. 608 204 279.

Budeme mít na místě sice k dispozici trochu masa navíc, ale přesto bychom vás chtěli poprosit, abyste si něco na grilování vzali s sebou. […]

Duben 2017

27.4. YL JumpPark

Není skákání jako skákání. Jedna věc je mít doma na zahradě malou trampolínu a něco úplně jiného je zaskákat si v pořádném JumpParku.

Cena za hodinu skákání vychází při skupinové slevě na pouhých 135 Kč za osobu.

Protože bývá JumpPark ve večerních hodinách neustále obsazen, prosíme vás, abyste nejpozději do pondělního večera potvrdili svoji účast na Facebooku jasným „going“. Pokud zatrhnete […]

Únor 2017

15.2. YL Film Night

Přijďte si po nějaké době opět popovídat nad zajímavým filmem, jehož název bude odtajněn až na místě. :-)

Sejdeme se tentokrát v rodinném kruhu, doma u Amy a Sany (Janovského 32, Praha 7). U vchodu zvoňte na byt „Grmelovi“ – v případě nouze volejte 608 204 279.

Těšíme se na vás.
Vaši vedoucí z YL Praha
Aktuální info na Facebooku.

Leden 2017

25.2. Sobotní výlet do Drážďan

Pojeďte s náma na jednu sobotu do Drážďan! Síťová jízdenka a skupinová sleva nám umožní dostat se tam a zpátky za pouhých 300 Kč.

Sraz je v sobotu 25. února v 8:30 pod informačními tabulemi na Masarykově nádraží (pozor ne na hlaváku). Navrát plánujeme krátce po deváté večer opět na Masarykovo nádraží.

Program je do značné míry průžný, můžeme se v […]

Listopad 2016

15.12. Vánoční večeře

A máme tady každoroční událost – Vánoční večeři!

Tentokrát bude probíhat v ulici Soukenické, dům číslo 15 (musíte projít skrze dvůr).
Čeká na tebe spousta jídla, pití a písničky. Vezmi kamarády a přijď si užít předvánoční čas. Nebude chybět ani vánoční dárek. Vezměte si na sebe nějaké společenské oblečení (dívky šaty nebo sukně, kluci košile).

Cena vstupného je 100 Kč.
Abychom věděli kolik […]

9.-10.12. Mr. Christmas Tree v Ostravě

Největší YL klub celého školního roku a celé ČR je opět tady – Mr. Christmas tree v Ostravě.

Odjezd bude v pátek 9.12. už okolo půl druhé vlakem z hlavního nádraží. Návrat plánujeme na sobotu okolo 18:00 opět na hlavní nádraží.

Cena 500 Kč zahrnuje zpáteční jízdenku a snídani. Páteční večeři si každý zařizuje sám formou svačiny, a také sobotní oběd […]