26.10. YL má talent

Je to tady!
Po dvou letech je zde opět Young Life Ostrava MÁ talent! Umíš zpívat, tančit, hrát na hudební nástroj, předvádět kouzelnické triky, nebo jsi snad dobrým sportovcem či hercem, a chceš ukázat, co v Tobě je? Nebo máš prostě rád vystupování před lidmi?
Neváhej, a již teď začni přemýšlet, s čím vystoupíš za tři týdny 26.10. v YL’s Got […]

12.10. Bring a friend club

Skvělý Bring a friend klub je zpět!!! Máš jedinečnou příležitost přivést kamarády a soutěžit s nimi v tombole o skvělé ceny, tak někoho sežeň a společně doražte! Mimo jiné si i vyhlásíme vítěze YL T-Shirt Day. Tak přijď, aby ti neutekla výhra! Nebude chybět ani něco dobrého k snědku, tak si nezapomeň vzít nějaké drobné. Tohle si nemůžeš nechat […]

11.10. YL T-Shirt day

Drazí přátelé! :)
Již tento čtvrtek 11.10. máme Young Life T-shirt day v Ostravě!

Organizace Young Life slaví po celém světě den svého vzniku 16.10.1941. Proto všichni na tuto počest si oblékají v tento den Young Life triko. Studenti na školách a dobrovolníci v práci. Připoj se i ty, a oblékni si Young Life!!! V triku se pak vyfoť sám nebo […]

28.9. BBQ Summer after party club

Ahoj!
Přijďte si konečně udělat lepší pátek a doražte do Zálomu na úplně první klub tohoto školního roku! Můžete se mimo jiné těšit na grilování, takže si kromě dobré nálady rozhodně přineste i něco dobrého na gril! Tak neseďte doma a přijďte za námi do klubovny v Zálomu 1, kde začínáme v 17:29.
Těšíme se na vás!

19.-21.10. FILM WEEKEND

Ahoj YL přátelé!

Je to opět konečně tady! Víkendovka na kterou všichni čekáme!

Sraz v pátek 19.10. v 15:50 na nádraží Ostrava Svinov– u pokladen (odjezd v 16:19 R 835 – směr Třinec, přestup Bohumín). Kdo chce jet z Hlavního nádraží, tak přistoupí. Sraz na Hlavním v 16:10 také u pokladen. (odjezd v 16:28 )
Jízdenka se bude kupovat hromadná, skupinová na […]

14.9. Film Night Baby Driver

AHOJTE! Srdečně vás zveme na oficiálně první letošní film night! Baby Driver je americko-britský akční hudební thriller z roku 2017. a má vysoké hodnocení. !POZOR! Tentokrát se sejdeme v Young Life klubovně (můžete se těšit na pohodlné gauče, dobré nazvučení a kouzelnou atmosféru 😀 ).

Pojďme začít nový školní rok s Young Life rodinou!

Jako vždy si budete moci koupit něco […]