Výpravě zdar!

Konečně je to tady, a již tento měsíc se společně vydáme na dobrodružství do Jeseníků. Jediná akce tohoto druhu vůbec. Díky dotaci Moravskoslezského kraje si můžeme užít nadstandardní poměry za symbolický příspěvek. Hned v sobotu ráno vyrazíme vlakem s přestupem na autobus a dojedeme do Karlovy Studánky. Následně zdoláme nejvyšší horu Moravy a Slezka „Praděd“ (1.492m.n.m.). Po cestě nahoru si odložíme věci v horské chatě Berborka, kde budeme také ubytováni. V neděli po snídani vyrazíme pomalu zpět přímo až do Ostravěnky. Připravte se na zimu a sníh – HURÁ! Tato outdoorová víkendovka bude dost tvořit HIKING ve sněhu a divočině, ale také příjemný večer v horské chatě na samotě, jen v kruhu přátel se zamyšlením a pár her.

Doprava: autobusy ( hiking SO 12km / NE 8km )

Sraz: Svinov mosty / sobota 24.2.2018 v 7:55
Návrat: UAN Svinov / neděle 25.2.2018 v 17:15

Ubytování: Zajištěno na horské chaťě Barborka (1.205m.n.m.)
http://www.barborka-praded.cz/

Co s sebou: turistické boty, přezůvky, čelovku, nepromokavou bundu, teplé oblečení, náhradní ponožky, hygienu, ručník, jídlo (nejlépe si vemte teplé funkční prádlo, ne bavlněné mikiny s kapucí :D)

Není potřeba spacák!

Jídlo: bude zajištěna sobotní večeře a nedělní snídaně přímo na chatě Barborka! Potřebujete tedy zajistit si (přibalit si) sobotní a nedělní oběd.

Cena za vše (ubytování, strava, doprava): pouze symbolických 400,-Kč

Prosíme vás, pokud víte, že nakonec nemůžete jet nebo jste nemocní, dejte nám vědět. Již jsou provedené rezervace a zaplacené nemalé zálohy! Takto umožníte jet někomu jinému a peníze budou využity.

Přihlášky do 15.2.2018!!!

ON-LINE přihláška: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScNIsOJ82SA5FCvdcsQ0eYQI-Rz-rEklS5cr5mGAaTWirx7Eg/viewform

Už se opravdu moc těšíme na skvělý čas se skvělou partou!
Za Young Life Ostrava tým
Marek 737 414 874 / Franta 734 520 108